Nawigacja

  • Powiatowy turniej w tenisa stołowego 3 XI 2016r.

    W dniu 3 listopada 2016 roku odbyły się zawody w tenisa stołowego w Wojcieszkowie.

    Naszą szkołę reprezentowali :

    • Aneta Buczyńska
    • Magda Sadło
    • Konrad Redzik
    • Bartek Rosłoń

    Nasi uczniowie rozegrali wiele wspaniałych technicznie meczy.

    Wyniki:

    • Bartek Rosłoń zajął V miejsce.
    • Konrad Redzik zajął III miejsce i zakwalifikował się do zawodów na wyższym szczeblu do rejonu, który odbędą się 18 listopada w Borkach k. Lublina.

     

     

    Opiekun Andrzej Osiak

  • Erasmus + 20 X 2016r.

    "Nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania"

    To skandynawskie przysłowie jest zachętą do prowadzenia zajęć lekcyjnych z dziećmi i młodzieżą poza budynkiem szkoły. Boisko, las, park, zbiornik wodny są miejscami bardziej atrakcyjnymi niż sala lekcyjna.

    Nasza szkoła czynnie włączyła się w realizację gminnego projektu ze Szwedami- Erasmus plus 2016, który  ma na celu:

    1.  promowanie rozwoju jakości i innowacji w edukacji szkolnej w celu podniesienia wyników uczniów;
    2.  wyposażenie nauczycieli w nowe metody edukacyjne poprzez dzielenie się wiedzą, materiałami, scenariuszami lekcji itd.;
    3. zwiększenie kompetencji nauczycieli dotyczących nauczania poza szkołą;
    4. zwiększenie kompetencji cyfrowych wśród nauczycieli i uczniów poprzez rozwijanie i dostosowanie różnych metod wykorzystania ICT w zajęciach pozaszkolnych, dokumentacji pedagogicznej i ocenianiu kształtującym;
    5. dostosowanie metodologii do krajowych programów nauczania , w celu wprowadzenia cyfrowej edukacji pozaszkolnej na różnych przedmiotach
    6. zwiększenie kompetencji społecznych i kulturalnych uczniów.

    Dlaczego warto realizować podstawę programową poza budynkiem szkoły?

    1. Mózg do lepszej pracy potrzebuje impulsów (środowisko zadrzewione wpływa pozytywnie na pracę mózgu).
    2. Poziom stresu poza szkołą znacznie spada.
    3. Zwiększa się odporność organizmu.
    4. Maleje poziom przemocy wśród uczniów.
    5. Dzieci posiadają pięć zmysłów(niektóre 6) i należy je wszystkie pobudzić.
    6. Podstawa programowa z każdego przedmiotu zachęca do prowadzenia lekcji poza szkołą.

    Nie wychodząc na dwór stosujemy karę dla umysłu.

    W naszej szkole w ramach projektu odbywają się lekcje na dworze. W październiku uczniowie klas II i III gimnazjum uczestniczyli w takich lekcjach z języka polskiego. Klasy drugie realizowały temat: Święty Franciszek rzecznik wiary radosnej, miłości do świata ludzi i zwierząt. Klasa IIIa : Droga Balladyny do władzy. Lekcje przeprowadziła pani Iwona Czernic.

    Lekcję koleżeńską dla nauczycieli z gminy Stanin, uczestniczących w projekcie - Erasmus plus przeprowadziła 20 października 2016r. p. Iwona Czernic

  • Gminny turniej tenisa stołowego dla szkół podstawowych z Gminy Stanin 4 XI 2016r.

    W piątek, 4 listopada został rozegrany Gminny Turniej Tenisa Stołowego(SZS). Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna  Zespołu Szkół w Zagoździu. Turniej rozpoczął się o godzinie 1000. Rozpoczęcie zawodów poprzedziło losowanie, które zadecydowało o kolejności gier.

    Do turnieju zgłosiły się 32 osoby z 6 szkół podstawowych, w 4 kategoriach:

               1)      chłopcy  i dziewczęta rocznik 2006  i młodsi

               2)      chłopcy i dziewczęta rocznik 2004 i 2005

    Uczestnicy mieli do dyspozycji 4 stoły, przy których rozgrywała się rywalizacja. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze.

    Zwycięscy:

    Chłopcy 2006 i młodsi

    1.Dawid Buczek - Stanin

    2.Adrian Orzechowski - Zastawie

    3.Bartosz Skwarek -Stanin

    Chłopcy 2004 i 2005

    1.Mateusz Piekut - Wnętrzne

    2.Kacper Strzelec - Jonnik

    3.Dawid Bączek - Zastawie

    Dziewczęta 2006 i młodsi

    1.Maria Grudzień - Wnętrzne

    2.Honorata Chmiel - Jonnik

    3.Natalia Jędruszczak - Jonnik

    Dziewczęta 2004 i 2005

    1.Magdalena Osińska - Stanin

    2.Martyna Gromada - Zastawie

    3.Wiktoria Pawlik - Jeleniec

    Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych zawodach.

     Mariola Zientara, Andrzej Osiak

  • "Zaduma, refleksja , wspomnienia" apel z okazji Wszystkich Świętych 28 X 2016r.

    "Zaduma, refleksja , wspomnienia" apel z okazji Wszystkich Świętych 28 X 2016r.

    Początek listopada kojarzy się nam ze świętem Wszystkich Świętych, z Dniem Zadusznym. W tych dniach udajemy się na cmentarze, by uczcić pamięć bliskich, znajomych, bezimiennych bohaterów, żołnierzy oraz ludzi zapomnianych. To czas zadumy i refleksji nad życiem, nad śmiercią i przemijaniem. To czas modlitwy za dusze zmarłych z naszych rodzin, a także tych, za których nikt się już nie modli.

     

    Pamięć o zmarłych jest bardzo ważna, gdyż wartość narodu mierzy się jego stosunkiem do przodków. W naszej szkole listopadowa zaduma udzieliła się wszystkim, dorosłym i dzieciom 28 października 2016r. podczas apelu z okazji Wszystkich Świętych pod hasłem „Zaduma, refleksja, wspomnienia…”. Uczniowie klasy IIIa i IIIb gimnazjum przedstawili wiersze mówiące o jesiennej zadumie, o przemijaniu, wędrowaniu, niepotrzebnym lęku przed śmiercią oraz oddali hołd zmarłym nauczycielom, żołnierzom i wszystkim bliskim.

     

    Refleksyjny i wzruszający program przybliżył atmosferę i nastrój święta oraz skłonił do przemyśleń na temat przemijania.

                                                                                                                                           Barbara Fornal

  • Dzień Nauczyciela pełen humoru 2016r.

    „Nauczyciel- to przyjaciel, który od najmłodszych lat prowadzi nas za rękę w dorosły świat. Mozolnie pomaga w zdobywaniu wiedzy. Dzięki niemu nieobce są nam tajemnice tego świata.” – tymi słowami rozpoczęliśmy uroczystość Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole.

    Tym razem przygotowaliśmy dwa skecze- szkoła, bowiem, to nasz drugi dom, więc nie może tu być zawsze poważnie.

    Uroczystość rozpoczęli nasi najmłodsi koledzy przepięknie recytując wiersze dla swoich pań. Potem uczniowie starszych klas szkoły podstawowej przedstawili krótką humorystyczną scenkę, a w niej … klasyfikację nauczycieli z małym przymrużeniem oka.

    Uczennice gimnazjum zaprezentowały skecz o czasem trudnych relacjach nauczyciel- rodzic.

    Zakończyliśmy jednak już na poważnie, życząc naszym nauczycielom i pracownikom szkoły wszystkiego, co najlepsze i wręczając skromne, aczkolwiek własnoręcznie wykonane upominki.

    Na koniec głos zabrała pani dyrektor. Podziękowała za przygotowanie części artystycznej Samorządowi Uczniowskiemu i jego opiekunom z gimnazjum i szkoły podstawowej- pani Justynie Kuryła i Annie Kobojek, a także pani Ani Oskroba- Suśniak za muzyczne życzenia w wykonaniu szkolnego chóru. Następnie odczytała listy gratulacyjne nadesłane do szkoły w związku z obchodami stulecia szkoły. Nauczyciele i pracownicy otrzymali od pani dyrektor podziękowania za długoletnią i sumienna pracę na rzecz rozwoju szkoły. Na tym uroczystość zakończono.

    SU

  • Pasowanie na gimnazjalistę 21 X 2016r.

    21  października 2016 roku odbyła się tradycyjna w naszej szkole uroczystość, w trakcie której uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Ważną częścią tego święta było złożenie przysięgi przez uczniów, którzy ślubowali na sztandar szkoły :

    •  godnie reprezentować imię szkoły,
    •  rzetelnie spełniać obowiązki uczniowskie,
    •  zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystać w dalszym swym życiu dla dobra Ojczyzny

     Najważniejszym punktem uroczystości było pasowanie uczniów, którego dokonała Pani Dyrektor. Następnie uczniowie klas drugich przekazali wiele rad i wskazówek dla swoich kolegów, podarowali im również książeczki „dobrych rad” oraz słodki upominek w postaci tortu. Oto fragment życzeń skierowanych do uczniów klas pierwszych w wykonaniu ich starszych kolegów: Miły Kolego i Koleżanko! W trudnych dla was chwilach zawsze możecie liczyć na pomoc nauczycieli oraz nas – waszych starszych koleżanek i kolegów. Uczcie się, bo nikt nie zadba lepiej o waszą edukację niż wy sami. Cieszymy się, że powiększyła się nasza szkolna rodzina.

    Podniosła atmosfera, oprawa artystyczna, tekst przysięgi, symboliczny moment pasowania na ucznia, nie pozwolą wymazać z pamięci tego wyjątkowego spotkania.

     

    Organizatorami spotkania byli uczniowie klas II gimnazjum

    pod opieka swoich wychowawców Joanny Osiak i Iwony Krasuskiej

  • Gminna Gimnazjada w PN Chłopców 17 X 2016r.

    Gminna Gimnazjada w PN Chłopców 17 X 2016r.

    W dniu 17 października 2016 roku drużyna w składzie : Patryk Pieniak, Łukasza Kachniarz, Mateusz Cizio, Marcin Chojecki, Kuba Nawrocki, Konrad Redzik, Szymon Osiak, Konrad Kępka, Kamil Świętochowski  wzięli udział w międzyszkolnym współzawodnictwie w piłkę nożną.

     

    Chłopcy rozegrali 3 zwycięskie mecze.

    Wyniki:

    ZS Zagoździe - ZS Stanin 4 : 3

    ZS Zagoździe  –ZS Tuchowicz 2 : 1

    ZS Zagoździe- ZS Jeleniec 2 : 0

    Bramki strzelili: Osiak Szymon -5, Łukasz Kachniarz -1, Kuba Nawrocki -1, Konrad Kępka-1

         Wszystkim uczestnikom zawodów życzymy dalszych sukcesów sportowych i wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych zawodów  na szczeblu powiatowym, które odbędą się  20 października 2016 r. 

    Andrzej Osiak-opiekun drużyny

  • VI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA 30 IX 2016r.

    W dniu 30 września 2016 r. nasza szkoła uczestniczyła po raz pierwszy w akcji „VI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA” organizowanej  pod hasłem: „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!” Jest ona organizowana co roku w ostatni piątek miesiąca i ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia i utrwalenia sobie tabliczki mnożenia.

    Uczniowie tego dnia poznali niecodzienną i ciekawą formę nauki matematyki.Mieli okazję wcielić się w rolę egzaminatorów i sprawdzić wiedzę swoich kolegów i koleżanek - ale nie tylko…

    Największe emocje wzbudziła w nich możliwość przepytania nauczycieli, innych pracowników szkoły i rodziców, którzy rano przyprowadzali na zajęcia swoje pociechy.

    Każdy kto zdał egzamin otrzymał certyfikat „EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA”.

    Nad prawidłowym przebiegiem akcji czuwały nauczycielki matematyki- Barbara Kachniarz i Agnieszka Mućka.

     

    Wszystkim uczestnikom gratulujemy znajomości tabliczki mnożenia i dziękujemy za dobrą zabawę.

     

    Barbara Kachniarz

  • Listy Gratulacyjne, które napłynęły do szkoły z okazji Jubileuszu 100 lecia 2016r.

  • Wycieczka do Krakowa 2016r.

    W dniach 4-5 października  2016 r.  grupa  uczniów  naszej szkoły, pod opieką pań: Barbary Fornal, Joanny Osiak, Iwony Krasuskiej i Urszuli Brauła  wyruszyła  na  wycieczkę  do    Krakowa -Kalwarii Zebrzydowskiej  i Wadowic.

    Celem wycieczki było:

    • zapoznanie uczniów z zabytkami zapisanym na światową listę zabytków UNESCO
    • poznanie zabytków i ważnych osobistości związanych z Krakowem
    • poznanie najważniejszych miejsc związanych z osobą Ojca Świętego Jana Pawła II

    Podróż  minęła  szybko i  przyjemnie. Gdy dojechaliśmy do Krakowa, udaliśmy się na Wawel. Zamek zrobił na nas duże wrażenie. Zwiedziliśmy muzeum, zajrzeliśmy do katedry oraz spacerowaliśmy po fortyfikacjach. Największe wrażenie wywarła na nas Kaplica Zygmuntowska oraz znajdujące się w niej groby dawnych władców Polski. Zatrzymaliśmy się na chwilę przy grobach pary prezydenckiej. Następnie, ruszyliśmy na rynek. Tam zwiedziliśmy Kościół Mariacki oraz wysłuchaliśmy sławnego hejnału. Kościół zachwycił nas swoimi misternymi zdobieniami. Kolejnym punktem były Sukiennice, w których oglądaliśmy pięknie wykonane ozdoby i zakupiliśmy pamiątki dla bliskich. W czasie wolnym przy rzeźbie Smoka Wawelskiego zrobiliśmy zdjęcie upamiętniające wycieczkę.

    Noc spędziliśmy w Domu Pielgrzyma w Kalwarii Zebrzydowskiej. Rano Ojciec Bernardyn oprowadził nas po terenie sanktuarium oraz opowiedział uczniom o tym wyjątkowym miejscu religijnym. Uczniowie uzyskali informacje dotyczące historii powstania Sanktuarium Pasyjno- Maryjnego, kultu męki pańskiej, kultu maryjnego, centrum ewangelizacyjnego. Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej to kolejne z odwiedzonych miejsc, które zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.         

    Następnie rozpoczęliśmy zwiedzanie Muzeum Domu Rodzinnego Jana Pawła II w Wadowicach. Największe wrażenie zrobiła na nas sala przedstawiająca zamach na życie papieża i sala śmierci, w której słyszeliśmy bicie serca Ojca Świętego. Po zwiedzeniu tego miejsca wybraliśmy się na sławne papieskie kremówki.                                                                  

    To był naprawdę wspaniały czas, który tam spędziliśmy. Wycieczka dała nam wiele radości  i duży zastrzyk wiedzy.

  • 100-lecie Szkoły w Zagoździu 17 IX 2016r.

  • Narodowe Czytanie 3 IX 2016r.

    24 uczniów z naszej szkoły w sobotę dnia 03.09.2016 roku wzięło udział w akcji Narodowe Czytanie przy muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej. W programie było m.in.: wspólne czytanie fragmentów powieści "Quo Vadis", interpretacja fragmentu przez aktora Wojciecha Malajkata oraz powiatowych włodarzy. Dodatkową atrakcją dla uczniów był występ Stowarzyszenia Na Rzecz Popularyzacji Kultury Antycznej "Hellas et Roma". Dzieci najbardziej były zainteresowane pokazami gladiatorów, ich uzbrojeniem oraz możliwością założenia zbroi. Można było oddać się degustacji specjałów kuchni rzymskiej oraz zapoznać się z przedmiotami codziennego użytku. Po tak interesującym dniu wszyscy szczęśliwi i pełni wrażeń powrócili do swoich domów. Opiekunowie: Iwona Czernic, Anna Kobojek, Mariola Zientara.

  • 100-lecie Szkoły 2016r.

  • Zakończenie roku szkolnego 2016r.

    Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzymy by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i "ładujcie akumulatory", ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

  • Kopciuszek 19 VI 2016r.

    Kopciuszek 19 VI 2016r.

    19 czerwca 2016r. o godz. 16.30 odbyła się premiera spektaklu muzycznego „Kopciuszek” w wykonaniu członków zespołu tanecznego Zag –dance. 

    Był to wynik długotrwałej i  wytężonej pracy całego zespołu tanecznego pod kierunkiem instruktora tańca p. Marty Wróbel, przy pomocy p. Iwony Czernic i wsparciu p. Małgorzaty Czarnockiej.

    Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wcielili się w role bohaterów baśniowych. Obsada wyglądała następująco:Kopciuszek:  Amelia Czernic

    Macocha: Wiktoria Bączek

    Córki:  Patrycja Kurowska , Karolina Rytel

    Wróżka: Inga Kurek

    Ksiażę: Dawid Pawlak

    Król: Mikołaj Osiński

    Królowa: Amelia Ostrysz 

    Ochmistrz: Mateusz Krasuski

    Damy dworu: Iwona Sulima, Klaudia Krycka, Magda Rosłoń, Ola Fijał, Karolina Gryczon, Natalia Mądra, Kasia Kiełczykowska, Gabrysia Lewandowska, Aneta Buczyńska, Ula Piotrowska

    Straż królewska: Maciej Gac, Mateusz Mućka, Kacper Gryczon, Kacper Szostek, Dawid Sawczuk

    Myszaki/Koniki:  Olga Gac, Alicja Szcześniak, Dominika Muszyńska, Błażej Wardak, Adaś Kachniewski, Olga Zdunek, Kacper Gromada.

     

  • Klasy 2 na Izydorach 15 VI 2016r.

    Dnia 15.06.2016r. wszyscy uczniowie klas drugich gimnazjum z wychowawcami Iwoną Czernic, Elżbietą Gajownik, Małgorzatą Szostek uczestniczyli w rajdzie rowerowym do Stoczka Łukowskiego. Uczestnicy rajdu korzystali z parku linowego i innych atrakcji znajdujących się na terenie Ośrodka Rekreacyjno- Sportowego- Izydory. Wszyscy spędzili miło i aktywnie czas.

  • Ksiądz Biskup Kazimierz Gurda z wizytą w naszej szkole 20 VI 2016r.

    Z racji wizytacji kanonicznej Parafii  Chrystusa Króla w Jedlance dnia 20.06.2016r. naszą szkołę odwiedził gość szczególny - Jego Ekscelencja ks. Biskup Kazimierz Gurda.Wizyta tak niezwykłego gościa była wyjątkowym wydarzeniem dla dyrekcji, nauczycieli, pracowników i uczniów naszej szkoły.

    Pani Dyrektor Jadwiga Grudzień serdecznie powitała czcigodnego gościa  w imieniu całej społeczności szkolnej. Następnie słowa powitania wygłosili uczniowie  i zaprosili do wysłuchania krótkiego programu artystycznego, w którym, pod kierunkiem p. Barbary Fornal przedstawili scenkę pod hasłem „Nikomu nie bądźcie nic dłużni poza wzajemną miłością” o wyborze właściwej drogi życiowej. Całą uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego  pod batutą p. Anny Oskroba-Suśniak  i polonez w wykonaniu uczniów klasy III gimnazjum.

    Zwracając się do zebranych ze Słowem Bożym ks. Biskup podkreślił, jak ważne w dzisiejszych czasach jest wychowanie i uczenie młodego pokolenia wiary i  miłości do drugiego człowieka.  

    Na zakończenie wizyty ks. Biskup udzielił wszystkim  zebranym pasterskiego błogosławieństwa i udał się na spotkanie z nauczycielami.

    Było to niezwykłe i wzruszające wydarzenie w życiu naszej szkoły. Pozwoliło dostrzec, że wśród wartości, które szkoła   wprowadza w życie dziecka, są też wartości chrześcijańskie.

     

    Barbara Fornal

  • DZIEŃ NA SZKOLNYM BOISKU 1 VI 2016r.

    DZIEŃ NA SZKOLNYM BOISKU 1 VI 2016r.

    Dnia 01 czerwca 2016r. w naszej szkole został zorganizowany Dzień Dziecka - Sportu pod hasłem: „DZIEŃ  NA  SZKOLNYM  BOISKU”

    Nauczyciele świetlicy i wychowania fizycznego  przygotowali szereg konkurencji, w których współzawodniczyć mogli  zarówno uczniowie Gimnazjum jak i Szkoły Podstawowej.

     Celem  i zadaniem było:

    • zachęcenie uczniów do współdziałania  i współzawodnictwa poprzez zabawy i gry;

    • odpoczynek od lekcji i alternatywna forma nauki na boisku szkolnym;

    • pełnienie roli współorganizatora, zawodnika, sędziego, kibica;

    • tworzenie warunków do aktywnego odpoczynku, podejmowania aktywności ruchowej w celu zaspokojenia spontanicznych potrzeb i radości wypływającej z uczestnictwa w zabawie, grze;

    • zapewnienie atmosfery akceptacji, życzliwości i pełnego szacunku dla wszystkich uczestników .

    Zajęcia rekreacyjno – sportowe  okazały się nieporównywalnie większym zainteresowaniem   niż lekcje  szkolne.

        Osiągnęliśmy wszystkie założone cele, zrealizowaliśmy zadania. Nasza uroczystość przyniosła same korzyści. Była dla nas (nauczycieli, uczniów i rodziców) szkołą planowego i zespołowego działania, kształtowała poczucie odpowiedzialności i nauczyła nas, jak zorganizować wspólną pracę.

    Na koniec każde dziecko dostało lizaczka.

  • Land art 2016r.

    Land art (sztuka ziemi) to działalność artystyczna, której obszarem działania (np. tłem, tworzywem) jest przestrzeń ziemi, obszar środowiska naturalnego. Uczniowie klas III naszego gimnazjum, w ramach zajęć artystycznych, tworzyli w grupach swoją własną sztukę land artu. Ich zadaniem było wykonanie rysunku na piasku. Uczniowie, jak zawsze, nie zawiedli - wykazali się wielką intencją twórczą. Efekty ich pracy mogli podziwiać koledzy .

  • Historyjka z morałem 2016r.

    Klasy III naszego gimnazjum, w ramach zajęć artystycznych, wzięły udział w projekcie „Historyjka z morałem”. Uczniowie, połączeni w kilkuosobowe grupy, mieli za zadanie napisać scenariusz scenki zawierającej pouczenie. Praca nie zakończyła się na napisaniu scenariusza – każda z grup miała też przedstawić napisaną przez siebie scenkę Wszyscy uczniowie byli aktorami. Niektórzy być może po raz pierwszy, jednak każdy spisał się na medal. Uczniowie wykazali się wielka inwencją twórczą. Powstało siedemscenariuszy - każdy zawierał ciekawe i bardzo wartościowe przesłanie. Uczniowie podjęli głównie tematykę używek, ale również przemocy, czy też obojętności na losy innych ludzi. 

     

                Oto główne myśli każdego z przedstawień:

    • „Musimy być otwarci na krzywdę innych, bo nigdy nie wiemy, co nas może w życiu spotkać”
    • „Za dobro los odpłaca dobrem, za zło złem”
    • „Używki to rzecz zła, strońmy od nich ty i ja”
    • „Nie kupuj substancji nieznanego pochodzenia, bo wbrew pozorom mogą to nie być lekarstwa na wszystko”
    • „Dziecko też ma swoje prawa”
    • „Nie rób drugiemu, co tobie nie miłe”
    • „Piłeś? Nie jedź!”.

     

    Każda z grup z wielkim zapałem przygotowywała się do zaprezentowania swojej „sztuki”. Uczniowie sami przygotowali rekwizyty, stroje oraz dekoracje. Ponadto dwie grupy przedstawiły swoją scenkę w formie nagranych przez siebie filmów. Na naszej „małej scenie” zobaczyć można było min.: Śpiącą Królewnę, Zielonego Kapturka, czy też Współczesną Dziewczynkę z zapałkami.

     

    Efekty swojej pracy uczniowie zaprezentowali podczas spotkania klas IIIa i IIIb wraz z wychowawcami, p. dyrektor oraz p. Agnieszką Sawczuk, która prowadzi zajęcia artystyczne. Publiczność miała możliwość ocenienia każdego występu. Każda z grup otrzymała wiele pozytywnych ocen, miłych komentarzy i pochwał. Niewątpliwie była to świetna i bardzo wartościowa przygoda, z której każdy wyniósł coś dla siebie. 

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. St. Grafika w Zagoździu,
    Lipniak 5
    21-421 Tuchowicz
  • 25 796 18 12

Galeria zdjęć