Informacje ogólne Chemia Fizyka Technika Informatyka Kodowanie Mobilne #Laboratoria Przyszłości

Informacje ogólne

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania.

W ramach programu nasza szkoła otrzymał 30  000 zł. Dzięki temu zakupiony został sprzęt, który wykorzystany zostanie podczas zajęć z uczniami.

Od września 2022 roku systematycznie na naszej stronie internetowej będziemy zamieszczać relacje ukazujące, w jaki sposób wykorzystywany jest sprzęt i wyposażenie pozyskane dzięki programowi #LaboratoriaPrzyszłości.

Dowiedz się więcej

LISTA ZAKUPIONYCH W 2021 r. ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA W RAMACH PROGRAMU LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI