Informacje ogólne Chemia Fizyka Technika Informatyka Kodowanie Mobilne #Laboratoria Przyszłości

Mobilne #Laboratoria Przyszłości

W ramach programu mającego na celu aktywne i kreatywne wykorzystanie sprzętu objętego projektem „Laboratoria Przyszłości” 2 października 2023r. do naszej szkoły zawitało Mobilne Laboratorium Przyszłości. W zajeciach uczestniczyli uczniowie z klasy 4 i 6, każda z nich uczestniczyła w dwóch blokach edukacyjnych. Uczniowie zaznajomili się z drukarką 3D, długopisami 3D oraz programem do rozpoznawania gestów.

Mobilne #Laboratoria Przyszłości - Obrazek 1

Zajęcia wzbudziły duże zainteresowanie. Uczestnicy warsztatów z entuzjazmem podchodzili do wykonywanych zadań i wykorzystywali w praktyce zdobytą wiedzę. Bardzo cieszył ich finalny moment ćwiczeń z drukarką 3D, gdy mogli wziąć do ręki produkt, samodzielnie wydrukowany podczas zajęć. Mamy nadzieję, że  zaowocuje to dalszym rozwijaniem potencjału naszych uczniów. Dziękujemy Edukatorom za przeprowadzone ciekawe zajęcia i poświęcony czas :)